Usługi

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?


Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i promocji wizerunku Twojego zespołu. Doradzimy i zaprojektujemy stronę internetową, sklep internetowy, logo, okładkę, a nawet lyric video. W pełni zajmiemy się także Twoim merchem, od projektu po produkcję, tak abyś nie musiał się tym zajmować. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w branży i współpracowaliśmy m.in. z takimi zespołami jak Vader, Christ Agony, Batushka; wytwórniami Pagan Records, Witching Hour Prod. Współtworzyliśmy także największy polski magazyn metalowy Kvlt.

Napisz do nas i przekonaj się, że możesz na nas liczyć!

 

TŁOCZENIE & AUTHORING PŁYT CD


Wytłoczyliśmy (a wcześniej przygotowaliśmy do druku i produkcji) ponad 120 tytułów w łącznym nakładzie prawie 80000 sztuk. Znamy się na tym co robimy i robimy to dobrze.

Ogarniemy dla Ciebie authoring, reauthoring, premastering, mastering oraz tłoczenie nośników CD i DVD. Znamy się również na opakowaniach. Jesteśmy w stanie zaprojektować lub dostosować poligrafię do rożnych opakowań niestandardowych  kartonowych, papierowych, foliowych i plastikowych. Najczęściej pracujemy z opakowaniami typu jewel case, digipack, ecopack oraz multipack. Nasze produkcje są wysokiej jakości. Drukowane zazwyczaj na papierze kredowym w macie lub połysku, z uszlachetnieniem lub bez. Formaty płyt z jakimi pracujemy to CD, CDr plus, DVD, DVHD, Blu-Ray.

 

PRODUKCJA WINYLI I KASET MAGNETOFONOWYCH
Tłoczymy płyty winylowe w oparciu o technologię Direct Metal Mastering (DMM), który pozwala na znaczące skrócenie procesu produkcji. Pracujemy na specjalnie przygotowanej wersji mastera płyty (lub przygotowujemy taki mastering pod winyl na życzenie), następnie po zaakceptowaniu testpressów przystępujemy do właściwej produkcji płyt i poligrafii.

Dostępne formaty płyt winylowych to 12" (39 min / 33 obr/min) w wersjach 135g i 180g oraz 7" w wersji 42g i 70g (13 min / 33 obr/min)

Ponadto oferujemy wysokiej jakości kasety magnetofonowe w różnych kolorach z dowolną poligrafią. Wszystkie kasety mogą być konfekcjonowane.  

 

STRONY WWW I SKLEPY INTERNETOWE


Klasyczna strona internetowa to nie przeżytek, ale najlepsza forma prezentacji swojej muzyki w internecie. Jedno miejsce, w którym znajduje się wszystko co dotyczy Twojej twórczości ułatwi nie tylko zorganizowanie swojego artystycznego dorobku ale także ułatwi z Tobą komunikację. Dodatkowo umieści nazwę Twojego projektu w wyszukiwarce Google, co przełoży się na większą skuteczność kampanii promocyjnych czy działalności zespołu w social media. A gdy masz już cały magazyn ciekawego merchu, płyt CD czy vinyli swojego zespołu, możesz rozważyć stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego, który znacząco ułatwi Ci sprzedaż Twoich towarów w internecie.

 

SOCIAL MEDIA


Obecność artystów w social media to dzisiaj absolutna konieczność. Profile w social media doskonale uzupełniają to co znajduje się na stronie www zespołu. Pomożemy Ci założyć i zoptymalizować konto na popularnych platformach takich jak Facebook czy Instagram, oraz poprowadzić kampanie, które przybliżą Twoją twórczość nowym odbiorcom. Zadbamy także o spójność komunikatów i przekazu Twojego konta by w możliwie jak najlepszy sposób przedstawić to co robisz Twoim fanom.

 

MERCH & GADŻETY


Oferujemy szeroki asortyment merchu dla zespołów i indywidualnych artystów. Koszulki (drukujemy na materiałach producentów takich jak Sol's, Gildan, JHK), bluzy, torby materiałowe, naszywki i wiele innych. Ponadto zajmujemy się produkcją nietypowych, ręcznie robionych świec. Jeśli masz pomysł na coś wyjątkowego, co wyróżni Twój zespół to również chętnie podejmiemy się takiego wyzwania.

 

MASZ PYTANIA?


Napisz do nas na: info@vianocturna.com lub zadzwoń pod 798 893 799

Zapraszamy również na kawę do naszego biura w Opolu, przy ul. Budowlanych 50/18

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

           
© 2004-2023 Via Nocturna / All Rights Reserved / Design by FFWD

Powered by Sklep internetowy shopGold

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu